Beskrivning
Swing Klädhängare från Lind DNA. En takfäst klädhängare av elegant design som tar upp minimalt med plats i hall eller garderob. Handgjord av dansk ek med ett tjockt lädersnöre. Lädersnöret är 200 centimeter långt och kan på så sätt justeras i höjd efter dina önskemål.
Läder är ett exklusivt material som blir allt vackrare med tiden. Då det är ett naturmaterial där varje hud bär på sin egen historia, kommer det hos äkta läder finnas variationer i färg och utseende samt skiftningar i strukturen. De som väljer läder gör ofta det just för dess unika karaktär och för att det är ett tåligt materiral som med tiden får en vacker patina.
Produktinformation
Inspireras av RoyalDesigns följare
Betyg & Recensioner
1
1 Recension
Betygsöversikt
DatumBetyg
Ehsan J21-10-15
Skickade tillbaka den efter att kundservice fick reda ut om jag hade fått allt.
Produkten är inte komplett enligt mig! Det saknas skruvar och hänge för montering! Med andra ord får man en kort skaft och ca 1 m läderrem för ca 1200! Och det framgår inte av produkt beskrivningen online!
Dessutom måste man själv stå för kostnaden att skicka tillbaka det!
Svar från Royal Design21-10-20
Hej!
Stort tack för ditt omdöme, din feedback är viktig för oss. Vi är ledsna att produkterna inte levde upp till dina förväntningar! Vi kommer ta informationen vidare internt, har du frågor eller funderingar är du alltid välkommen att kontakta vår kundtjänst.
Vi önskar dig en fin dag och varmt välkommen åter.
Med vänliga hälsningar,
Sophia, Rum21