Pani kudde från Chhatwal & Jonsson med en stilren design i bomull med en vattentålig yta och en fyllning i polyester perfekt för att skapa en mysig stämning på uteplatsen under sena sommarkvällar.
Fri frakt över 499 kr (Fraktklass XL över 4999 kr)
Lagervaror skickas inom 1-2 vardagar
30 dagars ångerrätt
Beskrivning
Kudden från Chhatwal & Jonsson har en stilrendesign i bomull med en vattentåligyta och en fyllning i polyester perfekt för att skapa en mysig stämning på uteplatsen under sena sommarkvällar. Går att använda både inom- och utomhus.
Om kudden från Chhatwal & Jonsson
- Stilrendesign. - Tillverkad av bomull. - Vattentåligyta. - Produkten tål utomhusmiljö. - Kudden kommer i olika färger. - Kudden kommer i olika storlekar.
En kombination av skandinavisk design och det indiska hantverksarvet har gjort Chhatwal & Jonsson till en storfavorit i många hem. Produkterna kännetecknas av vackra färger, spännande motiv och högkvalitativa material.